• Z weka

Znakomite i aromatyczne, pieczone według naszych receptur z wysokiej jakości mięs. Specjalnie dobrane mieszanki przypraw nadają wyrazisty, a zarazem łagodnego smaku.

Idealna konsystencja sprawia, że nasza linia produktów "z weka" doskonale nadaje się zarówno na kanapki, jak i jako składnik innych potraw serwowanych na zimno.


Bigos z weka

Kanon staropolskiej kuchni idealny na każdą okazję. Odpowiednie proporcje kapusty dopieszczone wyselekcjonowaną wędliną sprawiają że smaki z dzieciństwa powracają. Dzięki pasteryzacji w słoiku stał się doskonałą rezerwą w kuchni.


Kaszubski frykas z weka


Krwawa z weka

Idealny produkt dla smakoszy tradycyjnego salcesonu, którego kaszubska nazwa brzmi krwawa. Doskonale doprawiony produkt dostępny także w słoiku, który idealnie nadaje się do domowej spiżarni.


Tyrolska z weka

Kiełbasa wieprzowa z dodatkiem przyprawy tyrolskiej zamknięta w słoiku. Idealna propozycja dla koneserów dobrego smaku.


Kiełbasa z weka

Tradycyjny wyrób mięsny zamknięty w słoiku z obrobią galaretki. Delikatnie przyprawiony. Z uwagi na długi termin ważności oraz możliwość przechowywania w temperaturze pokojowej sprawia, że kiełbasa z weka może być rezerwą w domowej spiżarni.


Rillettes z weka

Kawałki mięsa wieprzowego, aromatycznie przyprawionego o lekko smarownej konsystencji sprawiają że produkt idealnie łączy się z pieczywem. Z uwagi na długi termin ważności nadaje się na niespodziewany przyjazd gości. Z pewnością taka nowość pozytywnie ich zaskoczy.


Golonka z weka

Dla osób uwielbiających golonkę wieprzową przygotowaliśmy nową propozycję na kanapkę: golonkę z weka. Rozdrobnione delikatne mięsko wraz z odrobiną tłuszczu podkreślają smakowe walory wyrobu. Z uwagi na zamknięcie produktu w słoiku stanowi on dobrą propozycję "rezerwy" w kuchni.


Pasztet z weka

Pasztet przygotowany dla koneserów dobrego smaku z dzieciństwa. Jedzony z ogórkiem kiszonym smakuje wybornie. Świetnie prezentuje się na stole. Z uwagi na długi termin ważności, idealnie nadaje się na niespodziewany przyjazd gości.